2015.08.20

Kategori » Rüyalar

Rüyada kedi yavrusu görmek

Masa

cinler

Rüyada kedi yavrusu görmek, rüya sahibinin çok iyi niyetli biri olduğunu ve etrafına hep yardım etmek istediğini gösteren kişi olarak tasvir edilir. Buna rağmen rüya sahibinin etrafında olanlar ise onun kötülüğünü istemekte ve maddi anlamda onu kullanarak zor duruma sokmaya çalışmaktadırlar. Rüyada kedi yavrusu görenler yakın zamanda vefasız kişiler ile tanışacak ama bunları çok kısa sürede tanıyarak hayatından çıkarıyor olacaktır.

Rüyada kedi yavrusu sevmek

Rüyada kedi yavrusu sevmek, rüya sahibinin yakınlarını ihmal ettiğine işaret eder. Ailesi olan bir kişi işine çok fazla zaman ayırarak, vakit harcamayabilir ya da sadece maddi olarak yardım edip manevi duygularını saklıyor olabilir. Dolayısı ile rüyada kedi sevmek aslında gösterilemeyen duygulara ve bulunamayan zamanlara delalet etmektedir

Rüyada kedi yavrusu kurtarmak

Rüyada yavru kedi yavru kurtarmak, rüya sahibinin çok yoğun bir süreç içinde olduğunu gösterir. Oldukça yoğun şekilde çalışması ise hayatını ihmal ettiğine ve kendine yeterince zaman ayıramadığınız gösterir. Aynı zamanda evli olanlar içinse bu aileyi temsil eder. Aileyi ihmal etmek olarak da alimlerce yorumlanmaktadır.

cinler

Rüyada kedi yavrusu emzirmek

Rüyada kedi yavrusu emzirmek normal hayatta ihmal edilenlere işaret edecektir. Etrafınızdan alacağınız yardımlar ile bu ihmalleri telafi edecek ve çok daha düzenli bir hayatın içinde yer alıyor olacaksınız.

Rüyada kedi yavrusu ısırması

Rüyada kedi yavrusu ısırması, hastalık olarak tabir edilecektir. Alimlere göre rüya sahibinin sağlığını ihmal etmesi ve dolayısı ile ufak tefek hastalıkların yaşanmasını sağlıyor olacak. Rüyanızda kedi yavrusu bir başkasını ısırıyorsa ve o kişiyi tanıyorsanız, hastalık o kişi içinde geçerli olabilir.

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek bazen iyi anlamlara çekilirken bazen ...

Rüyada beyaz kedi görmek

Rüyada beyaz kedi, rüya sahibi için ailesel anlamda huz ...

Rüyada kara kedi görmek

Rüyada kara kedi görmek, rüya sahibinin çok duygus ...

Rüyada Kedi ısırması

Rüyada kedi ısırması genel anlamda iyi olarak tasvir edilmez. Rüya ...

Rüyada kedi öldürmek

Normal hayatta kedi öldürmek uğursuzluk olarak algılanır ama ya r&u ...

Rüyada kedi tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, rüya sahibinin başına gelecek kö ...

Rüyada kedi yavrusu görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, rüya sahibinin çok iyi ...

Rüyada ölü kedi görmek

Rüyada ölü kedi görmek aslında kedinin şekline, boyu ...

Rüyada sarı kedi görmek

Rüyada sarı kedi yapılacak hatalar olarak adlandırılır. Genellikle ...