2015.08.20

Kategori » Rüyalar

Rüyada kedi tırmalaması

Masa

cinler

Rüyada kedi tırmalaması, rüya sahibinin başına gelecek kötü haberleri ve kötü durumları işaret etmektedir. Alimler rüyada kedinin tırmalaması rüya sahibi için mutsuzluk olarak yansıtacağını dile getirmekte ve çok güzel bir dönemde yol alırlarken birden onları üzecek durumların ortaya çıkabileceğine dikkat çekmektedir.  Rüyada kedi tarafından tırmalanan kişi kendini mutsuz, yorgun ve halsiz olarak hissedebilir. Bir süre sürecek olan bu çaresizlik yavaş yavaş kaybolacak ve yerini yeniden çalışmak yeniden yaşam sevincine bırakıyor olacaktır.
 

Rüyada yavru kedi tırmalaması
 

Rüyada yavru kedi tırmalaması gören kişi rüyanın etkisinde kalabilir ve kendini çaresiz olarak hissedebileceği bir döneme girebilir. Ruhsal olarak üzüleceği bir dönemin içine girecek olan rüya sahibi için sihirli bir el dokunacak ve birinin yardımı ile yeniden eski günlerine geri dönüşü yaşıyor olacaktır.

cinler

Bazı alimlere göre rüyada yavru kedinin tırmalaması, kişinin özel hayatında yaşadığı iniş ve çıkışları gösterecektir. Bazen iyi olurken bazı günlerde ise sıkıntılı süreçler onları bekliyor olacaktır.
 

Rüyada kedi ısırması
 

Rüyada kedi ısırması görmek, özel ve sosyal hayatından biraz uzaklaşacağını ve kendi içinde kalacağı bir dönemi işaret ediyor olacaktır.  Birçok şey için başlangıcı yapmak isteyecek ama güç bulunamayacak olan bu dönem için rüya alimleri kısa bir süreç olduğunu ekliyor ve atlatılabilecek bir durum olduğun da ekliyor

 

Rüyada beyaz kedi tırmalaması
 

Rüyada beyaz kedi tırmalaması, kişinin ne kadar kararsız olduğunu gösteriyor olacak. Alınması gereken kararların gecikmesine, atılacak adımların ertelenmesine, yapmak istenilen şeyler için güç bulunmayacağı delalet eden bu rüya yorumu kısaca hayatın bir süre erteleneceğine ama sonrasında ise gelecek olan güç ile yeniden hayata başlangıç yapmaya delalet edecektir.

Genel anlamda kedi tırmalaması çok iyi yorumlanmıyor. Kilinin hayatı ile aldığı kararların yetersiz oluşu ve en çok da cesaretsiz oluşunu dile getiren alimler, bu süreçlerin çok zorlayıcı ve uzun olmadığını ve rüya sahibinin bir süre sonra hayatını düzene sokacağını da ekliyorlar.

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek bazen iyi anlamlara çekilirken bazen ...

Rüyada beyaz kedi görmek

Rüyada beyaz kedi, rüya sahibi için ailesel anlamda huz ...

Rüyada kara kedi görmek

Rüyada kara kedi görmek, rüya sahibinin çok duygus ...

Rüyada Kedi ısırması

Rüyada kedi ısırması genel anlamda iyi olarak tasvir edilmez. Rüya ...

Rüyada kedi öldürmek

Normal hayatta kedi öldürmek uğursuzluk olarak algılanır ama ya r&u ...

Rüyada kedi tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, rüya sahibinin başına gelecek kö ...

Rüyada kedi yavrusu görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, rüya sahibinin çok iyi ...

Rüyada ölü kedi görmek

Rüyada ölü kedi görmek aslında kedinin şekline, boyu ...

Rüyada sarı kedi görmek

Rüyada sarı kedi yapılacak hatalar olarak adlandırılır. Genellikle ...