2015.08.20

Kategori » Rüyalar

Rüyada kedi öldürmek

Masa

Normal hayatta kedi öldürmek uğursuzluk olarak algılanır ama ya rüyalar bu konuda ne diyor. Rüyada kedi ördürmek rüya sahibi için art niyetli insanların etrafında olduğunu gösterir ve özellikle hem huzurunun hem de maddi olarak kayıplara uğradığını gösterir. Etrafınızda hem sizi mutsuz etmeye çalışanlar hem de kazançlarınızı üstüne almak isteyen insanlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu sebeple rüyada kedi öldürüldüğünü gördüğünüzde daha dikkatli olarak önlemlerinizi alabilir ve etrafınıza özellikle dikkatli bir şekilde bakarak insanları dost ve düşman olarak ayırmaya çalışıyor olabilirsiniz.
 

Rüyada kedi öldürdüğünü görmek
 

cinler

Rüyada kedi öldürdüğünüzü görüyorsanız, bu rüya sahibi için büyük radikal kararlar alacağına işaret eder. Özellikle sizlerden yararlanmak isteyenler için alacağınız önlemler olacak ev hem madden hem de manen kullanılmanıza izin vermiyor olacaksınız.
 

Rüyada ölü kedi görmek

Rüyada ölü kedi görmek, rüya sahibi için etrafında nankör insanların olduğunu gösteriyor. Yakın zamanda çevresinde çoğalan bu insanları gösteren bu rüya yorumu aslında bir uyarı niteliğinde de olacaktır.  Yakın zamanda güvendiği biri tarafından hayal kırıklığına uğrayacak ve o insanları ise hayatından çıkarıyor olacaktır.

Rüyada kedi ölüsü görmek

cinler

Rüyanızda kedi ölüsü görüyorsanız, bu rüya sahipleri için kötülüklerden korunduğunu göstermektedir. Aslında normal hayat ile yorumladığınızda rüya yorumu çok daha farklı sonuçlar ile çıkıyor. Rüyada ölü kedi, insanın kendisini koruması ve kötülüklere karşı korunduğunu göstermektedir. Etrafınızda size hem zarar vermeye çalışan hem de kötülüğünüzü isteyen insanlar ile dolu olduğu için dikkatli olmalı

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek bazen iyi anlamlara çekilirken bazen ...

Rüyada beyaz kedi görmek

Rüyada beyaz kedi, rüya sahibi için ailesel anlamda huz ...

Rüyada kara kedi görmek

Rüyada kara kedi görmek, rüya sahibinin çok duygus ...

Rüyada Kedi ısırması

Rüyada kedi ısırması genel anlamda iyi olarak tasvir edilmez. Rüya ...

Rüyada kedi öldürmek

Normal hayatta kedi öldürmek uğursuzluk olarak algılanır ama ya r&u ...

Rüyada kedi tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, rüya sahibinin başına gelecek kö ...

Rüyada kedi yavrusu görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, rüya sahibinin çok iyi ...

Rüyada ölü kedi görmek

Rüyada ölü kedi görmek aslında kedinin şekline, boyu ...

Rüyada sarı kedi görmek

Rüyada sarı kedi yapılacak hatalar olarak adlandırılır. Genellikle ...