2015.08.20

Kategori » Rüyalar

Rüyada Kedi ısırması

Masa

cinler

Rüyada kedi ısırması genel anlamda iyi olarak tasvir edilmez. Rüya sahibi için sıkıntıyı getirecek olan bu rüya, gelecek olan zorlukları, çaresizlikleri işaret ediyor olacak. Özellikle rüya sahibinin yapmak istediği bir konuda çaresiz kalması ve amacına ulaşamıyor olması da ayrı bir huzursuzluk veriyor olacaktır. Rüyada kedi ısırması uzun süreli mutsuzluk olarak yorumlanıyor. Rüyada ısıran kedi eğer sahipli bir kedi ise ya da rüya sahibinin beslediği bir rüya ise bu da müjdeli haber olarak yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre müjdeli haber olarak tasvir edilirken, bazı alimlere göre ise sıkıntı olarak tanımı yapılarak rüya yorumu ön plana çıkmaktadır.

Rüyada  siyah kedi ısırması
 

Rüyada siyah kedi ısırması, rüya sahibi için mutsuzluk getiriyor olacak. Rüyada kara kedi ısırması, üzüntülü haberlerin geleceğine ve bu dönemin oldukça mutsuz geçeceği bir döneme işaret etmesi olarak da yorumlanabilir. Rüyada kedinin siyah olması huzursuzluk ve uğursuzluk olarak yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre ise zamanında alınması gereken önlemleri işaret eden kara kedi, rüya sahibini uyarı amaçlı olarak ön plana çıkmasıdır.

Rüyada kedi tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, rüya sahibinin yaptığı bir iyilik sonrası göreceği bir nankörlüğü gösteriyor olacak. İyi niyetli insan olarak yorumlana rüya sahibi, çevresinde oldukça saf bulunan ve dolayısı ile de duyguları ile çok çabuk oynana insanlar arasında gösterilmektedir.

Rüyada kedi öldürmek

Rüyada kedi öldürmek aslında rüya sahibinin başında bir bela olduğunu ama akıllı hamleleri sonucunda bu işin üstesinden geleceğini işaret ediyor olacak. Rüyada kedi öldürmek rüya sahibinden mal çıkışı olacağını gösterecek ve maddi kayıpların olacağı bir döneme girileceğini işaret edecektir. Bu günlerde yatırımlarınızı doğru yapmalı ve danışarak adımlarınızı atmalısınız. Acil kararların dışında çok daha önemli hamleler yaparak zarardan çok daha kısa sürede dönülebilir.

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek bazen iyi anlamlara çekilirken bazen ...

Rüyada beyaz kedi görmek

Rüyada beyaz kedi, rüya sahibi için ailesel anlamda huz ...

Rüyada kara kedi görmek

Rüyada kara kedi görmek, rüya sahibinin çok duygus ...

Rüyada Kedi ısırması

Rüyada kedi ısırması genel anlamda iyi olarak tasvir edilmez. Rüya ...

Rüyada kedi öldürmek

Normal hayatta kedi öldürmek uğursuzluk olarak algılanır ama ya r&u ...

Rüyada kedi tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, rüya sahibinin başına gelecek kö ...

Rüyada kedi yavrusu görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, rüya sahibinin çok iyi ...

Rüyada ölü kedi görmek

Rüyada ölü kedi görmek aslında kedinin şekline, boyu ...

Rüyada sarı kedi görmek

Rüyada sarı kedi yapılacak hatalar olarak adlandırılır. Genellikle ...