2015.06.03

Kategori » Rüyalar

Rüyada Kedi Görmek

Masa

cinler

Rüyada kedi görmek bazen iyi anlamlara çekilirken bazen de kötü ve karamsar anlara delalet edebilir. Genel anlamda rüyada kedi görmek, kişinin evlat sahibi olacağına delalet eder. Özellikle bebek olma sıkıntısında iseniz, rüyanızda kedi gördükten sonra sevindirici haber alma sürecini kısaltabilirsiniz. Rüyada kedi görmek aynı zamanda etrafınızda güler yüzlü bir insanın olduğunu ama gülen yüzün altında sinsi bir kişinin yattığını da göstermiş olur.
 

Rüyada kedi gören kişi evli bir bayan ise
 

Hareketlerini biraz daha gözden geçirebilir. Özellikle eşini ve çocuklarını sıkabilecek hareketlerde ve konuşmalardan sakınmalı ve dikkatli cümleler kullanmalıdır. Hüküm sürdürmek sizlere olumsuzluk getirecek ve aile huzurunuzu bozuyor olacaktır.
 

Rüyada dişi kedi görmek
 

Yakınınızda bulunan birinin sizlere hem iyilik hem de aynı zamanda kötülük yapacağını işaret ediyor olacak. Bu sebeple dikkatli olmalı ve etrafınızdaki arkadaşlarınızı gözlemlemeyi deneyebilirsiniz. Eğer dişi bir kedi tarafından tırmalanırsanız o yıl içinde de mutluluğuz giderek artacak ve parasal olarak da bereketli bir dönem geçiriyor olacaksınız
 

Rüyada Kedi öldürmek
 

Bilinçli ya da kaza ile bir kedi öldürdüğünü görüyorsanız gerçek hayatınızda bir hırsızlık durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bazı âlimlere göre ise rüyada kedi öldürmek aynı zamanda ferah bir hayata kavuşmanın anahtarı olarak algılanır. İçinde bulunduğunuz duruma göre sizler kendi analizinizi yapabilirsiniz.
 

Rüyada kedi ısırması
 

cinler

Erkek ya da kadın fark etmeden, yıl boyunca bol bereketli ve huzurlu bir yıl sizi bekliyor olacak. Eğer sizler rüyanızda kediyi ısırdığınızı görüyorsanız o halde hastalanacağınızı ve bunun oldukça uzun süreceği i yönünde yorumlayabilirsiniz.
 

Rüyada kedi ile kavga etmek
 

Büyük bir hastalık kapınızda bekliyor anlamına gelebilir. Var olan kontrollerinizi aksatmadan sağlık konusunda olan şüphelerinizi giderebilirsiniz.
 

Rüyada kedi eti yemek
 

Bir kişinin haram parasından nasibinizi alacağınıza delalet etmektedir. Bir hırsızlığa ortak olmak ya da göz yummak olarak da algılanabilir.
 

Rüyada eve kedi girmesi
 

Evinize hırsız girecek şeklinde yorumlanır. Özellikle önemli mallarınızın çalınacağını anlatan eve kedi girme rüya yorumu için önlemlerinizi almayı ihmal etmeyiniz.
 

Rüyada kedinin sürtünmesi
 

Normal hayatta da çok fazla sürtünmeyi seven kedileri aynı zamanda rüyanızda da bu şekilde görüyorsanız bu sizin ne kadar saf olduğunu gösteriyor. Etrafınızda ki herkese karşı çok iyilik dolu olduğunuz ve sizlere yapılan kötülükleri görmeyerek iyilik yapmaya devam ettiğiniz anlaşılmaktadır. Rüyanızda kedi sürtündüğünü görüyorsanız, karşınızda ki insanlara karşı daha dikkatli olmalı ve sürekli iyilik meleği olmaktan kurtulmalısınız.
 

cinler

Rüyada yavru kedi ve anne görmek
 

Yeni doğum yapmış bir kedi görüyorsanız ve aynı zamanda yavrularını da yanında buluyorsanız, bazı konularda büyük endişe duyacağınız ve kaygılanacağınıza delalet etmektedir. Aranızdan dönen dolaplara karşı dikkatli olun ve sezgilerinizi açarak her şeyi kısa yoldan çözmeye çalışınız.
 

Rüyada kedinin kaybolması
 

Hastalığa dair ipuçları alıyor olacaksınız. Var olan hastalıklarınızın artacağı ya da yeni hastalıkların çıkacağı düşünülen bu rüya yorumu için dikkatli olmakta fayda vardır.
 

Rüyada kara kedi görmek
 

Kavga ve tartışmalara delalettir. Sizler var olan kavgaların içine girmekten kaçınınız ve bu dönemde insanları barıştırmak gibi durumlardan uzaklaşarak olayları uzaktan izlemeyi tercih ediniz.

Beyaz kedi yavrusu görmek
 

İş hayatını ve kazanılan paraları gösterir. Kendi iş sahibi olanlar için yepyeni gelen müşteriler ve kazançlar, maaşlı olarak çalışanlar içinse maaşların yükselmesi ve mertebesinin yükselmesi olarak tanımlanmaktadır.
 

Rüyada beyaz kedi ile konuşmak
 

Endişe edilen bir durum hakkında faydalı sonuçlar olacağını ev güzel haberlerin geleceğini işaret ediyor olacaktır. Rüyayı gören kişi için, sabır ve çalışma azmi olarak da tanımlanan kedi ile konuşmak rüya âlimlerinde mutlu bir yorum ile sunulmaktadır. Bazı âlimlere göre ise rüyada beyaz kedi ile konuşmak, bazı gerçekleri öğreneceğinize ve hem üzülüp hem sevineceğiniz haberlere gece olduğuna yorumlanıyor olacaktır.
 

Rüyada kara kedi öldürmek
 

İş hayatında yepyeni başarıları ortaya koyuyor olacak. Rüyada kara kedi öldürmek, yeni projelerin olacağını ve maddi anlamda kazançlar elde etmek olarak tasvir edilmektedir. Özellikle yeni başlangıçlardan kaçmadan ve korkmadan atacağınız her adım sizlere artı olarak yansıyor olacaktır.
 

cinler

Kara kedi öldürmek, emek anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin emeklerinin karşılığı alınacak ve gerek eğitim alanında, gerek iş hayatında gerek olan başarıyı gösteriyor olacaktır.
 

Rüyada kedi saldırması
 

Yine sıkıntılı günlere işaret edilen bir rüya yorumu olacaktır.  Rüya sahibi çevresinde ki insanlardan kötülük göreceğine ve sıkıntılı haberler duyacağına dair yorumlanan kedi saldırması kısaca şansızlık olarak adlandırılabilir.
 

Rüyada kedi boğmak
 

Bu rüyayı görenler etrafında düşmanları olduğunu ve özellikle maddi anlamda kayıplar yaşayacağına işaret eden ipuçları bulmaktadır. Âlimler bu insanların dikkatli olmalarını ve özellikle dostlarına dikkat etmeleri gerektiğini söylemektedirler.
 

Rüyada kedi kesmek
 

Tam tersi olarak beladan ve üzüntüden uzak duran kimseye delalet etmektedir. Yakın zamanda birçok konuda üzgünlük yaşayacağını ve bu üzüntüyü yaşamak olan insanları ise hayatından çıkaracak şeklinde de yorumlanmaktadır.
 

Rüyada kedi yavrusu yıkamak
 

Rüya sahibinin yaptıklarından dolayı pişman olması olarak adlandırılır. Yakın zamanda kırdığınız kalpler için ya da ihmal ettiğiniz insanlar için gönül almaya başlayacak ve bunun karşılığını da görüyor olacaksınız.

Aile bağlarının daha çok olacağı ve mutluluk dolu günlerin geleceğini işaret eden kedi yavrusu yıkamak hayırlı olarak yorumlanmaktadır. Âlimlere göre bu rüya sahipleri kişilerin hatalarını fark etme süreci olarak da tanımlanmaktadır.

 

Rüyada ölü kedi canlanması
 

Öncelikle işlerinin kötü gideceğini ama sonrasında doğru hareketler ile huzurlu bir hayatın başlayacağını gösterecektir. Rüyada ölü kedi elinizde canlanıyorsa ya da siz canlandırıyorsanız bu huzurun ve maddi olanakların çok yakında geliyor olacağına işaret ediyor olacaktır.
 

Aslında rüyada kedi görmek ya da ölü kedi görmek çok büyük olumsuzluklar olmasa da hep kişinin dikkatli olmasını analiz eden yorumlar ile karşımıza çıkmaktadır.
 

Rüyada sarı beyaz kedi görmek
 

Hem iyi hem de kötü olayların art arda geliyor olması anlamına gelmektedir. Yakın zamanda içinize düşecek hem iyi hem de kötü düşüncelerin sizi rahatsız edeceğini ama kısa zamanda toplanarak huzurlu bir döneme gireceğinizi işaret eden bu rüya yorumu âlimlerce yorumlanmakta ve kısaca rüyada kedi görmek aslında uyarı rüyaları arasında yer aldığını ortaya koymaktadır.
 

cinler

Sizlerde rüyanızda kedi görüyorsanız ve bu kedinin sarı renk olduğunu görmüyorsanız o halde yorumlamanızı yaptırırken bu ayrıntıya bakmalı ve ona göre rüyalarınızın dilini çözmelisiniz.

 

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek bazen iyi anlamlara çekilirken bazen ...

Rüyada beyaz kedi görmek

Rüyada beyaz kedi, rüya sahibi için ailesel anlamda huz ...

Rüyada kara kedi görmek

Rüyada kara kedi görmek, rüya sahibinin çok duygus ...

Rüyada Kedi ısırması

Rüyada kedi ısırması genel anlamda iyi olarak tasvir edilmez. Rüya ...

Rüyada kedi öldürmek

Normal hayatta kedi öldürmek uğursuzluk olarak algılanır ama ya r&u ...

Rüyada kedi tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, rüya sahibinin başına gelecek kö ...

Rüyada kedi yavrusu görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, rüya sahibinin çok iyi ...

Rüyada ölü kedi görmek

Rüyada ölü kedi görmek aslında kedinin şekline, boyu ...

Rüyada sarı kedi görmek

Rüyada sarı kedi yapılacak hatalar olarak adlandırılır. Genellikle ...