2015.08.20

Kategori » Rüyalar

Rüyada kara kedi görmek

Masa

cinler

Rüyada kara kedi görmek, rüya sahibinin çok duygusal olduğunu ve iyi kalpli biri olduğunu göstermektedir. Hissettiklerini dile getiremeyen ve başına gelecek olan kötü durumlardan bile kaçamayan biri olarak tanımlanan bu rüya sahipleri için kara kedi maalesef hayırlı olarak yorumlanmaz. Günlük hayatımızda da kara kedi uğursuzluk olarak bilinmektedir.

Rüyada kara kedi görmek, sıkıntılı günlerin kapıda olduğunu gösterir. Özellikle huzur kaçıracak olayların art arda geliyor olması rüya sahibine mutsuzluk veriyor olacak. Bu süreci sabır ile atlatan kimse ise huzura kavuşacak ve tüm zorlukları atlatıyor olacaktır.  Yine rüyada kara kedi görmek sağlık sorunları olanlar içinde sağlığın geleceğine işaret etmekte ve şifa olarak tasvir edilmektedir. Elbette rüya alimleri farklı olarak tasvir etmekte ve bazıları sağlık olarak tasvir ederken, bir diğer alim gelecek olan huzur olarak yorumlayabiliyor. Bunu sizler alırken o anda içinde bulunduğunuz duruma göre algılayabilir ve rüya yorumunuzu tamamlayabilirsiniz.

Rüyada kara kedi sevmek

Rüyada kara kedi sevmek, rüya sahibinin güçlerinin çok yoğun olduğu ve hislerinin çok güçlü olduğunu gösteriyor olacak. Özellikle yakın zamanda başına gelecek kötü bir durumdan ise sezgileri sayesinde son anda kurtuluyor olacaktır. Bu gerek özel hayatında, gerek iş hayatında her konudan gelecek bir kötülük olabilir.

Rüyada kara kedi yavrusu görmek

Rüyada yavru kara kedi görmek, iş hayatını temsil ediyor olacak. Kara kedi yavru görmek, iş anlamında hayal kırıklığı olacak ve güvendiğiniz projelerin olmayışı ile sizlere üzüntü getirecektir. Hızlı hareket etmeden düşünerek atacağınız her adım ise başarıyı getiriyor olacaktır

cinler

Masa

Henüz yorum bulunmamaktadır

Yorum Yapın

Masa
Rüyada Kedi Görmek

Rüyada kedi görmek bazen iyi anlamlara çekilirken bazen ...

Rüyada beyaz kedi görmek

Rüyada beyaz kedi, rüya sahibi için ailesel anlamda huz ...

Rüyada kara kedi görmek

Rüyada kara kedi görmek, rüya sahibinin çok duygus ...

Rüyada Kedi ısırması

Rüyada kedi ısırması genel anlamda iyi olarak tasvir edilmez. Rüya ...

Rüyada kedi öldürmek

Normal hayatta kedi öldürmek uğursuzluk olarak algılanır ama ya r&u ...

Rüyada kedi tırmalaması

Rüyada kedi tırmalaması, rüya sahibinin başına gelecek kö ...

Rüyada kedi yavrusu görmek

Rüyada kedi yavrusu görmek, rüya sahibinin çok iyi ...

Rüyada ölü kedi görmek

Rüyada ölü kedi görmek aslında kedinin şekline, boyu ...

Rüyada sarı kedi görmek

Rüyada sarı kedi yapılacak hatalar olarak adlandırılır. Genellikle ...